POLONICA BROKER Sp. z o.o.

Pasja

Ubezpieczenia są naszą pasją. Współpraca w ramach zespołu, zaangażowanie i jasno sprecyzowane cele wyznaczają standard naszych usług.

Profesjonalizm

Kluczem do sukcesu jest doświadczenie połączone właściwą oceną sytuacji i rzetelną pracą. Standardy i zaangażowanie w codziennej pracy wyznaczają ludzie kierujący się wspólnymi wartościami.

Misja

Nasze doradztwo gwarantuje Klientowi optymalne zabezpieczenie jego działalności i posiadanego majątku w myśl hasła TWOJA GWARANCJA.

Polonica Broker -Twoja Gwarancjadoradztwa na najwyższym poziomie

Wyznajemy zasady, dzięki którym w codziennej pracy stajemy się partnerami wspólnie rozwiązującymi napotykane przeciwności. !

ONas

Obietnice potrafią w biznesie składać Wszyscy
Spełnić Ją w życiu mogą jedynie Nieliczni
Gwarancja staranności, wiedza i działanie
Jest podstawą długotrwałej relacji zwanej Zaufaniem.

Prezes Zarządu Grzegorz Derkowski

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala kreować politykę ubezpieczeniową Klienta poprzez indywidualne dopasowanie rozwiązań odpowiadającym realnym potrzebom i istniejącym zagrożeniom. Nasze doradztwo daje efekt w postaci zagwarantowania optymalnej ochrony ubezpieczeniowej.

CeleFirmy

Satysfakcja

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych Klientów osiągana dzięki wypracowaniu właściwego zakresu ochrony ubezpieczeniowej dostępnej na rynku w kontekście zagrożeń i oczekiwań. Nasz zespół, w zakresie kompleksowych ubezpieczeń, może sprostać potrzebom najbardziej wymagających Klientów.

Nowatorstwo

Nowatorskie pomysły i determinacja w działaniu pozwoliły ugruntować nam pozycje firmy na dojrzałym i konkurencyjnym rynku usług brokerskich. Nasze autorskie rozwiązania pozwoliły na wdrożenie pionierskich na polskim rynku produktów i rozwiązań ubezpieczeniowych pozwalających na zdalną obsługę projektów u naszych Klientów.

Doświadczenie

Bogate doświadczenia pracowników przy realizacji różnych projektów pozwala nam sądzić, iż jesteśmy przygotowani do obsługi Klientów prowadzących działalność w różnym obszarach aktywności gospodarczej. Nasze działania w tym zakresie wspierają współpracujący z nami profesjonaliści z szerokiego zakresu dziedzin.

Korzyści

Jako profesjonalny doradca ubezpieczeniowy zaoszczędzamy Twój cenny czas. Nasi brokerzy posiadają aktualną wiedzę dotyczącą ofert towarzystw ubezpieczeniowych na rynku polskim i zagranicznym. Rezultatem jest wypracowanie wymaganej ochrony ubezpieczeniowej przy minimalizacji kosztów.

Strona główna|PRZETARG | Kontakt

Copyright 2014 Polonica Broker